Poštovana doktorka,
    imam psorijazu i u martu su mi na VMC petrovaradin preporučili prizvode dr Michaels, posle dva meseca jako lepo se povuklo skoro 90%, sada se ponovo javlja.
    Da li da ponovim terapiju? Kakvo je Vaše mišljenje o tim preparatima?
    Hvala.

    Odgovoreno: 21. 10. 2008.
    • Postovana; Ukoliko ste dobro odreagovali na terapiju, mozete je ponoviti. Ja nisam cesto davala te preparate, ali znam da su neki pacijenti jako zadovoljni, a neki nisu. Terapijski odgovor je individualan. Savetujem Vam prvo ponovni odlazak kod Vaseg dermatologa i uz dogovor sa njim terapiju.