Imam problem so urasle dlake na nogama. Dlake ne izlazu na povrsine, nego potkozom. Cele noge su mi flekave. Kako se resiti sa ovaj problem. Kako noge da mi budu mazne bez ikakvih flekama. Kako ih obnoviti. Da li noge da ih brijem, do sad sam ih depilirala sa toplim vosokom. Da li od depilacije dlake ne izbivaju na povrsinu.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 15. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Urastanje dlaka na nogama je čest problem i to ima veze sa depilacijom. Stalnim depilacijama dlaka se istanjuje i u jednom trenutku ne može da izbije na površinu i onda raste pod kožom, pa to izaziva razne zapaljenja koja za sobom ostavljaju tragove u vidu fleka. Možete probati da promenite način uklanjanja dlaka (hladni vosak, aparati), ili da ih neko vreme brijete da bi dlaka ponovo postala jača. Takođe bi jedno od rešenja bila i laserska trajna epilacija.

Komentari na pitanje: #12755

    • Stacu ja imam dlake na nogama velike su oko 2 cm mozda i vise malo a imam 15 godina stid me je jednostavno da hodam a da mi se dlake vide. Pomozite milim vas cekam odgovor