Imam promene na obodu glavica penisa, liče na male sitne pečurke, pa mislim da su glivice, simptomi crvenilo po obodu, dok su gljivice beličaste, bol pri seksualnom odnosu!
    Koje lekove da uzimam i šta da mažem, nemam vremena da odem do lekara, bar još 7-8 dana, a strah me ovog!!
    Odgovorite mi što pre.
    Unapred zahvalan,
    kolega budući stomatolog

    Odgovoreno: 11. 10. 2008.
    • Poštovani budući kolega,
      Verovatno Vam je potpuno jasno da se što pre morate javiti dermatologu. Najverovatnije se radi o balanitisu, infekciji glansa penisa, ali on može da bude različite etilogije, pa Vam zato nikako ne bih preporučila da se sami lečite, jer je moguće da nekom lokalnom terapijom maskirate kliničku sliku i kasnije imate problema.Takodje, ukoliko imate stalnu partnerku potrebno je da i ona uradi cervikovaginalni bris.
      Nemate razloga za strah.