Jako su mi otečeni dlanovi obe ruke, otok je propraćen crvenilom i svrabom koji prelazi u peckanje, povremeno se isti simptomi manifestuju i na zanokticama i jagodicama prstiju. Nisam siguran da li je neka alergija u pitanju ili je posledica poremećenog krvotoka, obzirom da sam imao infarkt miokarda i ugrađen mi je stent \" cunami \" na glavnoj arteriji.

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #12470

    • Slavko marinkovic 06. 08. 2010.

      Trenutno isti problem imem samo štosam ja pre 20 dana upravo završijo sa hemo terapijama!