Imam 21 god i poslednjih dva meseca primećujem pojačanu maljavost na telu. Doduše do sad i nisam imao toliko malja po telu, pa sam mislio da je to sasvim normalno..ali malje se pojavljuju na mestima gde njihovo pojavljivanje, koliko ja znam, nije normalno npr.sa unutrašnje strane bicepsa, po licu, ali jako blizu očiju, mada još nisu toliko uočljive...
    Imam li razloga za brigu i da li je moguće da se radi o poremećaju hormona?

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Nema razloga za brigu. Ne radi se o hormonskom poremećaju, već o muškom tipu maljavosti, koji je kod Vas tako izražen. Ukoliko Vam to predstavlja estetski problem, može se uspešno rešavati laserskom epilacijom.