Poštovana,
    imam masnu kožu na licu i molila bih Vas da mi preporučite kremu koja bi odgovarala mom licu. Pored te masnoće izlaze mi podkožne bubuljice na bradi, čelu, pa bih Vas molila za savet kakva bi mi krema odgovarala. Ukoliko je potrebno napraviti kremu, napišete mi sastav te kreme.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Teško je preporučiti kremu za kožu lica koje nisam videla. Takođe niste napisali koliko godina imate, što je bitno za izbor kreme. Uopšteno rečeno, većina masnih koža treba da se čisti redovno, dva puta dnevno, da se ujutru nanese neka hidrantna krema, u uveče krema sa glikolnom ili nekom drugom \"voćnom\" kiselinom, jer one regulišu lučenje sebuma.