Kako da izlečim triper bez injekcija, jer imam fobiju od njih?

    Odgovoreno: 08. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Gonoreja se leči antibioticima, pa se oni mogu uzimati i oralno, a ne samo putem injekcija, ali Vam nikako ne bih preporučila samolečenje ove infekcije, zbog mogućnosti udruženih infekcija i komplikacija ukoliko se neadekvatno i nedovoljno dugo leči. Ukoliko sumnjate na gonoreju, najbolje je da se javite dermatovenerologu, radi dobijanja adekvatne terapije, koja ne mora biti ampulirana.