Problem je u tome što mi brada raste samo na jednoj strani lica, tj. samo na jednom obrazu i sve su gušće dlake, a na drugom obrazu skoro i da nema dlaka, a i te što postoje su jedva vidljive. Imam 17 godina i ovo mi zaista smeta.
    Šta treba da radim?
    Molim Vas za odgovor.

    Odgovoreno: 08. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Na našem telu ništa nije potpuno simetrično. U pubertetu, kada se formira tzv. terminalna dlaka na bradi kod muškaraca, na to formiranje utiču polni hormoni i to ne mora da bude istovremeno za sve folikule dlake, pa su u početku razlike moguće, ali ne bi trebalo ni da je tolika razlika kako Vi to opisujete. Javite se dermatologu da bi objektivno procenio rast dlake.