Nisam iz Niša, pa nažalost ne mogu doći do Vas. Ne postoji nikakav svrab, te fleke se samo pojave, porastu i pobele.
    Da li imate neku preporuku gde bih mogla u Bg da ga odvedem?

    Odgovoreno: 07. 10. 2008.
    • U Beogradu ima puno dobrih dermatologa. Preporučila bih vam Doc.Radoša Zečevića, ordinacija se zove Dermatim, imaju sajt, pa pogledajte i javite mi se kad završite, volela bih da znam šta je u pitanju i kako ste zadovoljni.