Dečak, koji ima 3,5god. ima na oba lista sa spoljne strane fleke koje su se pojavile pre, otprilike godinu dana. Prvo to bude kao skupina malo naježene kože i polako raste, po ivicama se malo zacrveni, zatim sve pobeli i ostane fleka, koja se ne vidi mnogo, ali se oseti pod prstima. Širi se.Vodila sam ga kod više lekara , ali mi niko nije rešio problem, niti sam imala utisak da je ozbiljno shvaćeno.
    Šta to može da bude i gde da ga vodim?

    Odgovoreno: 07. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Niste napisali da li je pojava ovih promena praćena nekim subjektivnim simptomima (svrab), što bi bilo od značaja. Ovakve promene se mogu javiti i ako on ima samo suvu kožu, a mogu biti deo i alergijske reakcije na neki spoljni faktor i još dosta drugih stvari. Svakako bi bilo dobro da dečaka vidi dermatolog, pa ako ste iz Niša možete mi se slobodno javiti.