Pre 40 dana su mi se pojavile crvene fleke na tabanu, a posle dve nedelje i na dlanovima, koje su vremenom postale tvrde. Ne bole me i ne svrbe me, ali se šire. Mazala sam Epersam kremu, nije mi ništa pomoglo.
    Mnogo sam zabrinuta, molim Vas ako je moguće da mi pomognete. Naravno, gde da se obratim za pomoć.
    Hvala mnogo

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Poštovani,
      skromno ste opisali svoje promene, da bih sa sigurnošću mogla da odgovorim. U svakom slučaju za crvenilo se preporučuje kortikosteroidne masti, kao što ste i koristili. Svakako bi onda trebalo promeniti mast i uz kontrolu dermatologa pokušati eventualno nekom drugom ili iz grupe jačih kortikosteroidnih masti.