Poštovana,
    moja sestra već godinama ima problem sa aknama. Skoro 5 godina ide na terapije u niškom Kliničkom centru (laser, bioptron, kreme raznih proizvođaca: Eucerin, Avene, Nisal...), ali se stanje stalno pogoršava. Pre 3 meseca joj je otkrivena endometriozicna cista na desnom jajniku i 18. septembra je operisana u Beogradu (Narodni front). Primila je ampulu Zoladex-a, ima još 2, na 28 dana.
    Da li je trenutna situacija dovela do naglog pogoršanja stanja lica i šta biste joj preporučili da koristi? Pozdrav i unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Trenutno je najvažnije da Vaša sestra završi propisanu terapiju od strane ginekologa. Moguće je da su joj se promene pogoršale u ovom trenutku, ali na to je mogao uticati i stres i sama operacija. Najbolje bi bilo da mi se javite kada budete bile u mogućnosti, pa da nakon pregleda ordiniram odgovarajuću terapiju.