Se izvinuvam što ke vi pisuvam na makedonski. Imam 22 god i na kožata (osobeno na grbot) mi se javuvaat golemi akni, kako od komarec, koi ne me bolat nitu se polni so gnoj. Jas mislam deka e od hormonska priroda, no vie mozete da mi obrazlozite strucno.
    Vi blagodaram

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Moguće je da su to akne, ali iz Vašeg pisma ne mogu to sa sigurnošću da tvrdim.Ukoliko nemate još neke simptome, onda je malo verovatno da se radi o hormonskom poremećaju. Najbolje je da se javite dermatologu, koji će objektivno i stručno proceniti Vaše promene po koži.