Imam problem sa bubuljicama i aknama na licu, na vratu i ledjima mi se povremeno pojavljuju akne. Više puta sam bila kod dermatologa i koristla neke preparate po njihovoj preporuci, ali je sve to bilo bez efekta. Imam 25 godina i još uvek imam bubuljice na licu, ali najgore od svega je što imam i sitne ožiljke od njih jer sam ih \"dirala\".
    Da li postoji neko rešenje za bubuljice i ožiljke od njih?

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Postovana, ocigledno po vasim recima nije dovoljna samo lokalna terapija vec i sistemska. U vasem slucaju najbolji je pregled dermatologa i predlog lecenja u odnosu na to kako vam sada izgleda lice. Sto se tice posledica od diranja vaseg lica i tu je moguce uraditi korekciju i znatna poboljsanja hemijskom rejuvenacijom - tj. pilingom koji ce oprezno biti kontrolisan i odabran od strane dermatologa.