Poštovani,
    Prvi put šaljem devojčicu na zimske pripreme u plivanju, pa me interesuje koju je kremu najbolje pripremiti za negu lica, jer joj je koža osetljiva - lako se peruta i crveni u predelu oko usana i ispod očiju, naročito u zimskom periodu? (Pavlovićevu mast i Pantenol krem koristimo kada zimi izlazi napolje, ali sada ne znam kako će reagovati na hlor)
    Hvala!!!
    Danijela M.

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Postovana, po vasim vasim recima vase dete ima tzv.atopsku konstituciju, koja je problematicna za vreme zimskih meseci kada je povecano isusivanje koze. Predlazem vam upotrebu Atopic kremu sa 5% uree.