Imam 20 godina i imam problem opadanja kose, kosa mi je krhka i kida se i sve više opada. Duže vreme se farbam i blajham.
    Molim Vas savet

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Postovani, Sam kvalitet vase dlake, kako ste i sami primetili, ne dozvoljava aktivne, hemijske agresivne tretmane. Verovatno ce se stanje poboljsati ukoliko pravite vece razmake u odnosu na tretmane. U svakom sluacju,mozete doci do Klinike, kako bismo uradili trihogram i napravili konkretniju procenu kvaliteta vase dlake, tj. kose.