1. Kreme za lečenje ožiljka

    Pitanje broj: #141283

    Pee 3 nedelje sam se posekla u predelu struka na oštru ivicu i ostao mi je mali beli ožiljak. Mazala sam kremu Pantenol. Šta treba dalje da učinim kako bi se koža regenerisala na oštećenom području?

    Odgovoreno: 23. 10. 2015.
    • Obzirom na stvoreni ožiljak potrebno je da koristite kreme koje se upotrebljavaju za smanjenje ožiljaka kao što je npr. Contractubex. Pored ovog moguće je sprovoditi i terapiju lokalnim kortikosteroidima koji povoljno reaguju na ožiljne promene.