Pozdrav, primetio sam neke bradavice ili plihove na mestu gde se kozica spaja sa penisom, sa unutrasnje strane. Svasta sam citao po netu i ne bih da saznam da su to neki kondilomi ili sta vec. Inace nemam nikakve tegobe, osim ponekad svraba posle svrsavanja, koje nestaje odmah posle mokrenja. Imam odnose sa devojkom vec 3 meseca bez zastite. Ako moze i savet sta da mazem ili sta vec da radim da ovo nestane, ne bih bas kod urologa. . Evo i slike: http: //www. Upslike. Net/imgdb/12181817_913135055389131_634189739_n-191bf4. Jpg

    Odgovoreno: 05. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Na ovo pitanje nemožete dobiti adekvatan odgovor bez pregleda. Navodite da imate plikove a kasnije spominjete kondilome za koje ste čitali na netu. Za postavljanje dijagnoze potreban je pregled ev. Odredjena laboratorija obzirom da kondilomi se ne javljaju sa plikovima a neka druga stanja se javljaju pa je potrebno isključiti navedena stanja tipa: herpesa kao i nekih drugih. Preporučujem da se javite dermatovenerologu radi pregleda a vaša partnerka da se javi ginekologu radi pregleda.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz" jedro"