Poštovani, imam problem, pojavile mi se rane na gornjem delu šake i na zglobu palca. Prvo se pojavi kao plih i posle se otvori i vidi se da ide u dubinu. Šaljem vam i sliku. Jako sam zabrinut. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 16. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Navedena promena ovako kako ste je prikazali govori o infekciji kože ali ne navodite kada se prvi put javila i dali je dolazilo do sanacije ili su ove promen od skora. Takodje je bitno posao koji radite i moguće povrede kože. U svakom slučaju potrebno je da se javite svom lekaru kako bi ordinirao odredjenu terapiju uz prethodno uzimanje brisa radi izolacije uzročnika.

      prim dr petar bursać