Postovani imam problema sa podkoznim bubuljicama l70 acnae, jako se tesko borim sa njima, bila sam kod dermatologa i on mi je dao duac gel i noreva exfoliac global 6, te kreme mi nista ne pomazu, mislim da mi je cak i gore, lecim ih vec 3 meseca, da li postoje neki preparati koji mi mogu pomoci???

    Odgovoreno: 26. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Zavisno od kliničkog izgleda tj. Stanja acni kod upornijih i izraženijih dolazi u obzir antibiotska terapija kao i lokalni retinoidi a kod težih oblika dolazi u obzir i sistemski retinoidi. Javite se dermatologu radi korekcije terapije.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz "jedro"