Poštovanje. Kod sina koji ima 7, 5god se pojavile bele fleke kao oziljci na unutrasnjemdelu noge i to na zglobu kao i duz cele noge sa preskocima sve do blizu prepone. Ne boluje ni od cega niti je skoro pio bilo kakve lekove. Na suncanju je bio ali je to bilo i presamo mnogoo manje. Detevje tamnijeg tena pa je s tim i mnogo vise vidno. Unapred hvala u prilog sam dodala i fotografiju

    Odgovoreno: 27. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Kako se sa fotografije može delimično videti distribucija promene može se razmišljati o tz. Linearnom nevusu (mladežu) a promena oko čuklja ima koliko se vidi neštio drugačiji izgled pa je neophodno da vaše dete pregleda dermatolog kako bi se sa sigurnošću postavila dijagnoza jer se na slici može oko čuklja razmišljati i o atrofično sklerotičnim stanjima.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz "jedro "