Poštovani, pre nekog vremene pojavile su mi se gljivice na prstima ruku. Pošto sam na noktima imala gel lak mislila sam da će to proći ali posle nekoliko meseci ništa samo se širilo. Ja sam mazala nokte odozdo lamisil kremom ali ništa bolje. Sada sam skinula lak i redovno mažem kanesten kremom. Da li da nastavim sa njom, pošto mi se čini da nije ništa bolje? Umapred zahvalna

    Odgovoreno: 27. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Potrebno je da napravite pauzu sa lečenjem od 3 - 4 nedelje te da se javite dermatologu kako bi se uzeli uzorci nokata za pregled na gljivice kada će te dobiti tačnu diijagnozu a potom se može odrediti i adekvatna terapija.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz "jedro"