Imam jedno pirtanje, kad god ugreje sunce izlazu mi crvene fleke ili kad hodam i preznojim se malo, primecujem na ruku moju da mi izlazi neke crvene fleke, kad izadjem na jako sunce i primetim da mi fleke izalaze, neznam do cega je i od cega sam alergican, molim vas pomozite mi da znam

    Odgovoreno: 22. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Fleke koje se javljaju nakon izlaganja suncu može biti preosetljivost na sunce ili alergija. Medjutim ne navoditie dali se ove fleke gube kada se sklonite sa sunca takodje ne navodite dali su fleke u ravni kože ili su iznad ravni kože kao i dali svrbe ili ne kao i dali se javljaju samo na otkrivenim delovima tela ili i na pokrivenim. Potrebno je i da se zna dali se promene javljaju samo na znojenje pri fizičkim poslovima nevezano na izlaganje suncu.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz " jedro"
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #138890

    • Ove flecke se samo javljaju kada se preznojim, i javljaju se izvan koze

    • Ja mislim kada se znojim, kasnije se povuce to, ili sto. Vi kazete fizickim aktivnostima se pojavi