Poštovani, sinoć sam osetila bol u levom delu stomaka, iznad pubične kosti, prema preponi. Bol nije konstantan već žigne na svakih 1-2 min. Pipala sam rukom to mesto i napipala neku malu kvržicu, ne okruglu već više duguljastog oblika, dužine oko 1 cm. Sad me ne žiga ali kada pipam prstima osetim bol kao kod upaljene dlake ili potkožne bubuljice ali nije to jer nije na površini kože već dublje. Mislim da nije na jednom mestu fiksirana već se pod prstima pomera. Šta to može biti? Hvala.

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite lekaru kako bi pregledom konstatovao o čemu se radi. Prema vašoj priči moglo bi se raditi o ateromu (lojna žlezda) ali isto tako nije isključen i neki drugi infiltrat. Na osnovu ovih podataka nemože se definisati stanje.

      prim dr petzar bursać dermatovenerolog dz "jedro"