Poštovani, od pre dve godine, tačnije s početkom 2013, mi se na desnom stopalu pojavila fleka, koja samo menja boju, od crvene do tamno crvene, skoro braon. . . Ne svrbi me, ne boli, ne menja veličinu. . . Nisam u mogućnosti da posetim specijalistu, pa mi je pomoć i savet od velike vaznosti. . . Hvala. . .

    Odgovoreno: 17. 07. 2015.
    • Poštovani,
      U pitanju navodite malo podataka ali se sa fotografije uočava da su na navedenoj regiji naglašenije vene što može biti uzrok navedenog stanja pogotovo u letnjim mesecima. Takodje ne navodite dali bolujete od nečeg drugog tj. Kakav vam je šećer stanje vena na podkolenicama. Kako su mnoge stvari nedorečeno savetujem vam da nadjete vremena da se javite lekaru kako bi se korektno ostvario uvid u stanje.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz " jedro"