Poslednja tri meseca mi je koza glave prilicno suva sto je dovelo do stvaranja sitnih ranica, osecam svrab i nakom susenja kose i to traje sve dok je ne operem ponovo. Nisam posecivala lekara i samo sam jednom stavljala maslinovo ulje na predelima gde su rane sto je malo ublazilo svrab. Da li je to neka bolest i kako bih mogla najlakse da se resim toga?

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Neophodno je da posetite dermatologa obzirom da navedeno stanje može biti izazvano raznim oboljenjima kao što su seboreja, ekcem, psorijaza i sl. Zato je neophodno da vas pogleda stručno lice kako bi se ordinirala adekvatna terapija.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz " jedro"