Postovani posto vidim da u odeljku urologija niko ne odgovara molim za vase misljenje. Naime popio sam celu kutiju amoksicilina zbog upale zuba, ali nakon popijenog amoksicilina poceli su bolovi pri mokrenju i urin ima uzasan miris, molim misljenje sta treba dalje da radim???

    Odgovoreno: 13. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Potrebno je uraditi pregled urina kao i urinokulturu a i pregled urina na candidu albicans. Nakon ovog uraditi konsultaciju dermatovenerologa radi ev. Terapije.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz" jedro"