Poshtovani/a, vec mesec dana imam crvenilo po telu. Prvo se na desnoj strani butine pojavio ko crveni pechat. Nakon toga po rukama, nogama, stomaku. Nekad cheshe. Molim za pomoc. Ne koristim nikakvu terapiju.

    Odgovoreno: 10. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Za shvatanje vašeg problema je potrebno da pošaljete fotografiju promene. Takodje dali ste alergični na neke materuije kao i dali ste nešto slično imali do sada i kada, koliko je trajalo i kako je lečeno ako je lečeno.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz" jedro"