Pozdrav, pre jedno mesec dana mi je izaslo nesto nalik nekim belim bubuljicama ili sta vec po ramenima i grudima, jel je to nesto opasno?

    Odgovoreno: 02. 09. 2015.
    • Poštovani,
      Iz onoga što se može uočiti na fotografiji koju ste poslali najverovatnije se radi o malim lojnim cistama po tipu milia i ne predstavljaju neki veliki problem izuzev estetskog. Može se pokušati uklanjnje istih tečnim azotom ili nekim keratolitičkim sredstvom.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz "jedro"