Poštovani, pre 20-tak dana osetio sam povremen jak svrab na koži penisa sa desne strane i primetio kako se stvara mala izraslina. Posle njenog izrastanja (formirala se za nekih 2 - 3) svrab je prestao, a ona je i dalje tu i izgleda ovako kao na slikama (nadam se da je ok što vam šaljem eksplicitne fotografije, jer kako rečima objasniti) . Zadnji nezaštićen seksualni odnos bez kondoma imao sam pre 3 godine tokom veze za jedno veče sa jedva poznatom devojkom. Da li se radi o bradavici, kondilomu i šta treba da uradim, može li i treba li ova izraslina da se ukloni, malo mi utiče i na samopouzdanje. . . Molim vas odgovorite mi što pre. Hvala unapred, marko

    Odgovoreno: 24. 08. 2015.
    • Poštovani,
      Fotografiju koju navodite nije objavljena tako da se nemože videti promena koju navodite. Po opisu koji ste dali moguće je da se radi o upali lojne žlezde ili zavisno od stanja i ostale kože dolazi u obzir i tz. Noduli scabiotici. Zbog dileme a i zbog izostanka fotografije potrebno je ipak da se javite nadležnom dermatovenerologu.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz" jedro"