Imam candida na glansu penisa, male crvene tackice, kje tablete ili mast mozete da mi preporucite? Hvala.

    Odgovoreno: 19. 02. 2015.
    • Poštovani,
      Iz vašeg pitanja se nevidi na osnovu čega tvrdite da se radi o kandidi pošto ne navodite dali je uziman bris i dali je izoplovana candida albicans pošto se iz navedenih podataka nemože tek tako zaključiti da se radi o ovoj infekciji koju navodite. Szoga vam savetujem da se javite dermatologu radi pregleda i uzimanja brisa a o teerapiji se može odlučiti tek nakon ovih procedura.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz "jedro"