Postovani, imam kurje oko sa unutrasnje stane malog prsta (noznog) ali me vise brine to sto mi je mesecima (sig pola godine) mali prst drugacije boje (crvene) u odnosu na ostale prste. Da li to ima veze sa tim ili je posredi nesto drugo? Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Dajete veoma malo podataka. Promena može biti "kurje oko" ali je neophodno znati vašu staros, kao i dali bolujete od nekih bolesti i kojih. Naročito je bitno znati da li imate povišen šećer i od kada. Takodje je neophodno znati dali imate ili ste imali neuroloških problema da li su vam stopala zažarena da li osećate trnce u stopalima kao i koliko je dobra cirkulacija na odredjenim arterijama stopala. Na osnovu pregleda dermatologa a ev. Kasnije i vaskularnog hirurga i neurologa može se postaviti definitivna dijagnoza.

      prim dr petar bursać dermatovenerolog dz " jedro"