1. Problem sa svrabom na rukama

    Pitanje broj: #133963

    Poštovani,
    već neko vreme imam problem sa svrabom. On se javlja isključivo na ručnom zglobu obe ruke, sa unutrašnje strane lakta (između nadlaktice i podlaktice) kao i iza oba kolena. Šta bi to moglo biti i kako se lečiti?

    Odgovoreno: 15. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #133963

    • Postovani, imam problem sa kozom ispod grudi, dermatolog mi je napisao da imam keratosis seborrhoeica, koja se siri i stvara jos i crvenilo, svrab i po malo se ljusti koza. . Dao mi je i da mazem 1o% maxiderma krem tri puta. Meni je sve crvenije. Svrab, pojavi se po neka akna sa ispumjenom tecnoscu, to pukne i stvori krasta. To traje vec tri meseca. Imam 65 godina i grudnjak kad nosim sve mi je posle jos gore. Molim pomoc, unapred hvla.