1. Promena na koži ispod oka

    Pitanje broj: #162980

    Dve hiljade četrnaeste god. sam imao operaciju ispod oka. Rađena mi je transplatacija kože sa unutrašnje strane bicepsa na kako kažu podočnjak. Imao sam nešto slično što mi se i danas pojavljuje samo na drugom podočnjaku. Ne znam tačan naziv ali je kružnog ili elipsastog oblika sa obodom koji jr malo zadebljao kao prsten. U prilogu šaljem i slike, zanima me da li postoji mogućnost da ovog puta ne završim na operacionom stolu.

    Odgovoreno: 10. 07. 2019.

Komentari na pitanje: #162980

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 11. 07. 2019.

      Iz nekog razloga ne vidim izveštaj koji ste poslali, molim Vas pokušajte ponovo.

    • Predrag Slavković 10. 07. 2019.

      Imam 30 godina. Promena na drugom oku je krenula pre nekoliko meseci, ali od pre nekoliko dana je krenulo oblikovanje u vidu prstena. Primetio sam crnu tačkicu unutar kruga, ali ništa ne diram dok Vas ne pozovem sledeće nedelje kada sam u Beogradu.

      Patohistološki nalaz ne znam, ali Vam mogu reći ko mi je radio operaciju i u kojoj ustanovi. U prilogu Vam šaljem mišljenje lekara koji je izvršio intervenciju.