1. Mladež koji raste i boli

    Pitanje broj: #168598

    Na tijelu mi se pojavio mladež prije dvije godine. Bio je mali na početku, ali je onda krenuo rasti i trenutno je prečnika oko 7mm (što je standardna veličina mladeža). Međutim, ovaj mladež je za razliku od ostalih na mom tijelu puno tvrđi i kad ga diram osjeti se da ide dublje u kožu nego ostali. Ponekad čak i boli (žiga), ali bol nije jaka, samo irititantna.

    Da li je to normalan mladež ili bih ipak trebala otići na pregled