1. Bubuljice u zrelom dobu

    Pitanje broj: #159009

    Imam 41 godinu, hašimoto tireoditis, hipotireozu, uzimam Eutiroks 75/50 mg. Laboratorijske analize su mi savršene, osim malo uvećanog holesterola.
    Imam 75 kg, na visinu od 168 cm.

    Glavni problem su mi bubuljice po ramenima, vratu, pa i licu, leđima. Ne znam u kom pravcu treba da rešavam problem?
    Da li da nekako smršam, da li da radim test intolerancije na gluten, ili proverim polne hormone? Ovakvu kožu nemaju zene ni u menopauzi, ni one sa endoktinoloskim problemima. Šta činiti? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 06. 09. 2018.

Komentari na pitanje: #159009