1. Upotreba hijaluronske kiseline u trudnoći

    Pitanje broj: #152044

    Poštovani,

    Zanima me da li  hijaluronsku kiselinu mogu da mažem na lice i dok sam trudna?
    Hvala

    Odgovoreno: 09. 05. 2017.
    • Poštovana,

      Kreme sa hijaluronskom kiselinom jesu bezbedne za korišćenje i u periodu dok ste trudni, jer naše telo inače samo po sebi već proizvodi odredjenu količinu te iste kiseline, stoga ne bi trebalo da Vam šteti.
      Izuzetak je ako ste alergični na nju, u tom slučaju ne preporučuje se nanošenje proizvoda sa tim sastojkom.