1. Promene u vidu suve kože na laktovima

    Pitanje broj: #155952

    Pojavile su mi se ove promene na jednom laktu? Ne svrbe, ne bole. Koža je suva. Šta to moze biti? Kako da se povuče?

    Odgovoreno: 09. 06. 2019.
    • Poštovana, promene koje su se javile su posledica izrazito suve kože. Promenite navike u nezi i krenite sa upotrebom uljanih kupki i emolijentnih krema koji će obnoviti hidrolipidni sloj i smanjiti svrab ili iraticiju. Moja preporuka je da pokušate sa upotrebom magistralnih preparata čija je prednost izrada u malim serijama, bez aditiva, koji su inače potencijalni izazivači alergijskih reakcija.