1. Preparati koji se koriste kod seboroičnog dermatitisa

    Pitanje broj: #161479

    Imam seboroični dermatitis i koristim po preporuci dermatologa kremu sensibio ds plus, ali mene zanima da li bih smela od la roche da koristim toniranu kremu ponekad?

    Odgovoreno: 04. 06. 2019.
    • Naravno da možete da koristite toniranu kremu brenda La Roche-Posay. Krema sadrži komponente koje odlično hidriraju kožu, mineralne pigmente koji koži pružaju ujednačen i svež ten, kao i termalnu vodu koja će dodatno umiriti vašu kožu.