Postovanje,imam crvenilo na licu i na nosu kao crveni oziljak koji mi je ostao od korekcije nosa.Da li mi mozete preporuciti neki dobar puder za momentalno prekrivanje crvenila na licu i nosu jer me ovo jako iritira,hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 12. 2019.
    • Preporuka bi svakako bila Dermablend korektinvi puder iz brenda Vichy. Puder ima odličnu pokrivnu moć i postojan je 16h. Osim crvenila, pokriva i sve vrste nepravinosti, ožiljke, akne, a pritom pripada medicinskom brendu. Hipoalergen je i može da se koristi i kod osetljive kože. Pozdrav!