Postovani Imam problem sa kozom lica i vrata, naime usled hladnoce mi se javljaju crvene fleke na licu i vratu. Uopste ne osetim kada se pojave niti me svrbe. Po ulasku u topliju prostoriju nakon nekih pola sata se sve povuce. Da li postoji neka krema za zastitu od hladnoce ili neki drugi preparat. Molim vas za savet . Unapred se zahvaljujem, srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 01. 12. 2019.
    • Poštovana, preporuka bi bila da kupite neku bogatiju kremu koja bi  Vam štitila i obnovila hidrolipidni sloj kože. Birajte kreme koje u svom sastavu imaju hijaluronsku kiselinu koja če dobro da hidrira kožu jer ima visok potencijal vezivanja vode kao i ceramide, pantenol, vitamin E, ureu, shea buter koje prave film na koži i sprečavaju isušivanje koje je karateristično u zimskim mesecima. Pozdrav!