Poštovana, vec sam vam pisala da od mastitisa imam 2 oziljka u blizini bradavice, kao i oziljke od par uraslih dlaka na nogama. Vi ste mi rekli da na trzistu postoji nekoliko preparata u vidu gela kao i nekoliko kompresivnih pločica koji se mogu kombinovati. Da li mi mozete reci na osnovu fotografija koje saljem u prilogu koji su to preparati. Hvala.

    Odgovoreno: 01. 12. 2019.
    • Poštovana, na tržištu možete naći širok dijapazon preparata koji se koriste za ožiljke. Preporuka bi bila da se odlučite za neki od navedenih,a to su: Dermatix- silikonski gel koji se proizvodi u obliku gela i pločica,  kelo cote-silikonski gel koji ima sastav sličan kao i dermatix i koji se izradjuje u obliku gela i spreja (koji je koristan za veće površine) i contractubex na bazi ekstrakta crnog luka, heparin natrijuma i alantoina koji se takodje može  naći u obliku gela i flastera. Preparati se osim sasava razlikuju po veličine pakovanja i po ceni. Pozdrav!