1. Tamne mrlje na noktima

    Pitanje broj: #141680

    Moj problem su tamne mrlje na noktima. Nalaze se na oba nožna palca, u unutrašnjem uglu nokta. Nemam drugih simptoma, osim promjene boje. Isto to mi se pojavilo prošle godine i mrlje su izrasle zajedno s noktom. Sada su se opet pojavile, ali su dosta veće pa sam zabrinuta. Vodim računa o higijeni. Nokti su mi često nalakirani. Šta bi to moglo biti? Da li je potrebno liječenje i šta da koristim?

    Odgovoreno: 06. 11. 2015.

Komentari na pitanje: #141680

    • Molim Vas recite mi sta znace mrlje na noktima mog sina,ima 28 god ,sportista je

    • Imam 13 godina,pre nekog vremena sam primetila tamnu mrlju na sred nožnog palca, uplašila sam se da je kandida jer ju je moja majka imala,zanima me da li ja kao dete mogu dobiti kandidu ili je to samo udarac, gljivice, krvarenje itd. (moram da naglasim da imam problem sa viškom kilograma i ne znam da li to ima veze ali se boim da nemam mozda cak i neku drugu bolest...