1. Resekcija mladeža sa planocelularnim karcinomom

    Pitanje broj: #143054

    Moj otac ima 72 godine. Pre mesec i po dana mu je otklonjen mladež, jer je isti počeo da raste i da puca. Histopatološka analiza je urađena i rezultat je sledeći:
    centralni deo promene: carcinoma planocellulare, dobro diferentovan -max debljina tomora 2, 15mm -dubina invazije: retikularni derm -linija resekcije bez tumora periferni delovi promene: iritirana seboroična keratoza, promena uklonjena u celosti. Dermatolog koji je radio intervenciju kaže da nema razloga za brigu, jer je reagovao u ranoj fazi i nema mesta za paniku. Molim Vas za mišljenje.