1. Lečenje ožiljaka nakon preležane varičele

    Pitanje broj: #143833

    Preležala sam varičele pre šest meseci i ostavile su mi ožiljke po celom licu. Od tada mažem Dermatix (6 meseci) i plići su, ali i dalje jako vidljivi.
    Doktor mi je dao kremu Epitheliale a derma, za koju nigde ne mogu da nađem iskustva.
    Da li da nastavim sa Dermatix-om ili je i ova krema dobra u popunjavanju ožiljaka? Ili neka druga možda?
    Postoji li neki tretman ili krema da mi se lice vrati u prvobitno stanje?