1. Crvenilo ispod dojki zbog preteranog znojenja

    Pitanje broj: #138934

    Mojoj majci se jutros pojavilo crvenilo ispod dojki sa leve strane i boli je na dodir. Da li je to samo od preteranog znojenja i čime bi se moglo tretirati?

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #138934

    • Postovani, Da li se u procesu dijete za kandidu mogu ipak koristiti neke zamene za secer kao sto je agava sirup ili javorov sirup? I drugo pitanje: na koji nacin konzumacija meda negativno utice, znajuci da ima antibakterijalno svojstvo. Hvala!

    • Otkrivena kandida u vaginalnom brisu.. Kakva se ishrana preporučuje?