1. Svrab mladeža

    Pitanje broj: #144412

    Na leđima i ispod grudi imam veći broj mladeža i izraslina sličnih mladežu (viseći mladeži) . Lekar mi je rekao da su neki pravi a neki posledica sunčanja . Jedini problem  je što  me mnogo svrbe. Ranije sam išla na tuširanje tečnim azotom, tada su nestali, ali već posle nekoliko godina ponovo su se pojavili. Dobila sam da koristim hidrociklin protiv svraba, ali mi slabo pomaže. Možete li mi preporučiti neku mast? Ovo postaje neizdrživo.

    Odgovoreno: 19. 02. 2016.

Komentari na pitanje: #144412

    • Poštovani,moje dete od 8 godina se pozalilo da je svrbi mladež koji ima sa strane na vratu. On je braon boje,a u sredini crnkast. Da li možete da mi kazete da li treba ici kod dermatologa odmah? Hvala