1. Bele tackice na glaviću penisa

    Pitanje broj: #143212

    Imam svrab na vrhu kožice polnog organa, primećujem male tačkice, bele boje. Imao sam uvećanu prostatu.

    Odgovoreno: 05. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143212

    • Imam problem, pri dnu glavića mi je belo, a i unutar glavića imam crvenilo i nešto belo što se nadulo.

    • Dobar dan. Imam 22 godina. Imam problem sa belim tackama,vise su kao bubuljice na glavicu. Nekad budu vece, nekad manje, ali su u glavnom minijaturne. Nemam problema sto se mokrenja tice niti mi svrbe. Interesuje me samo da li je to normalno i o cemu se radi?

    • Zdravo imam 14 godina na glavuicu primecujem bele tackice posebno posle drkanja u cemu je problem?

    • Kad vratim kozicu ja glavicu mi bude bele mrljice u cemu je problem?

    • Dobar dan.Imam 20 godina.Imam problem sa belim tackama,vise su kao bubuljice na glavicu.Nekad budu vece nekad manje,ali su u glavnom minijaturne.Nemam problema sto se mokrenja tice niti mi svrbe.Interesuje me samo da li je to normalno i o cemu se radi?

    • Zdravo imam 13 god i imam bele tackice oko glavica nemam problema nikakvih niti svrab nista samo stoje vec dve godine .A nevin sam ne znam odakle mi

    • pozdrav imam 32g imam problem sa kozicom kad imam dobru erekciju glavic mi ne izadje nego treba ja da prevlacim sa ruke preko glavic al me steze dal ima mogucnost da pravim operaciju jer nisam uradeo jos kad sam bio mali dal ima sance dal se moze uradi jer imam 32g

    • pozdrav imam 32g imam vec problem sa kozicu imam sve bele takice ali to se klanja kad operem glavic i kozicu srbime naravno kozica me steze u kad imam dobru erekciju nemogu izbacim glavic moram na silom