1. Lečenje seboroičnog dermatitisa

    Pitanje broj: #140795

    Imam crvenilo lica, ali jednom prilikom mi je dermatolog rekao da to kod mene nije rozacea/kuperoza. Rekao mi je da bi to mogao biti seboroični dermatitis. Lice mi nije ekstremno crveno, ali se vidi i smeta mi, pogotovo što imam svetlu put. Tačnije, samo su mi nos i obrazi crveni. Na koji način je moguće rešiti ovaj problem? Napominjem i da mi je koža jako osetljiva na sunce.

    Odgovoreno: 05. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #140795

    • Ja bih vam savetovala da se obratite reumatologu ili da sa dermatologom razgovarate i kazete mu da vam da uput za testiranje na lupus. Nekako me podseca na to. Nisam lekar, ali imam lupus, pa na neki nacin mogu da pretpostavim.