1. Crvenilo i bele naslage na penisu

    Pitanje broj: #140893

    Imam crvenilo na glaviću i kožici praćeno svrabom i belim naslagama. Dvadesetak dana sam stavljao nistatin mast ali ni posle toga ne prestaje. Svaki dan održavam higijenu, ali posle 12 sati počnu ponovo da se javljaju naslage praćene svrabom. Da li da probam sa nekom drugom terapijom?

    Odgovoreno: 09. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #140893

    • Pozdrav imam problem na penisu su mi se javile neke bele naslage na obodu penisa od skoro ne boli me i ne pece ,inace nemam odnose sa zenom sigurno 3 meseca,jer je u drugom stanju ne znam od cega je i u cemu je problem? Redovno odrzavam higijenu